Gönderen Konu: TTnet Aile Koruma Şifresi  (Okunma sayısı 3494 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı clairvoyant

• Everything For Future
  • Altın Üye
  • Saygınlık Puanı: 364
  • Programmer
    • eshGrup Yazılım ve Web Hizmetleri
TTnet Aile Koruma Şifresi
« : 06 Ağustos 2008, 19:52:41 »
TTnet tehlikeli sitelerin çoğunu yasaklamış durumda. Ayrıca TTnet Aile Koruma Şifreside varken yerli malı iken hemde neden yabancıları kullanalım ki. ^{|
The new web Technology and other SoFtware, ZenTech Corporation Systems Ltd.

Avira Antivirus - Avira Anti-Spyware - Avira Firewall

Çevrimdışı antipc

• Gümüş Üye
  • Saygınlık Puanı: 71
Ynt: TTnet Aile Koruma Şifresi
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2009, 19:34:34 »
Bu TTnet koruma bilgisayara yönelik mi modeme yönelik mi oluyor? Evde bir modem var; ama bilgisayar iki tane biri dizüstü biri masaüstü. Bu koruma için kurulumu falan her iki bilgisayar için de uygulamam gerekiyor mu?
"Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır"

Çevrimdışı Link

• Bilgisayar Teknisyeni
  • Administrator
  • Saygınlık Puanı: 1732
  • www.pckoruma.tk
    • Bilgi ve Bilgisayar Güvenliği
  • Antivirüs: avast!
  • Firewall: Comodo
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2009, 19:47:52 »
Bu TTnet koruma bilgisayara yönelik mi modeme yönelik mi oluyor? Evde bir modem var; ama bilgisayar iki tane biri dizüstü biri masaüstü. Bu koruma için kurulumu falan her iki bilgisayar için de uygulamam gerekiyor mu?

Alttaki linkte aile koruma şifresi ile ilgili tüm açıklamalar mevcut,

http://www.ttnet.com.tr/web/119-440-1-1/tr/evde_ttnet/ttnet_aile_koruma_sifresi/ttnet_aile_koruma_sifresi_

Sitede yapmış oldukları açıklamada bilgisayara kurulum yapıldığını söylediklerine göre her bilgisayara ayrı kurulum yapman gerekiyor gibi görünüyor.
Intel Pentium Dual Cpu 1.60 Ghz./ 2GB Ram/ Windows Vista Home Premium SP2/ avast! Internet Security 2014.9.0.2021 / Comodo Firewall with Defense+ / Google Chrome sürüm 26.0.1410.64, Adblock v2.5.61 / SUPERAntiSpyware Free Edition / CCleaner

Çevrimdışı antipc

• Gümüş Üye
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2009, 19:51:41 »
Sağol @Link kullanma kılavuz yazıyormuş. Birden fazla bilgisayar için bütün ayarlarını koruyormuş bu koruma sistemi.

Teşekkürler...

Çevrimdışı Link

• Bilgisayar Teknisyeni
  • Administrator
  • www.pckoruma.tk
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2009, 19:55:01 »
Evet ordaki açıklamaları okumuştum. Kurulum dosyasını indirdim. Lisans kodunu da aldım. Acaba bu lisans bir kereye mahsus mu kullanıyor? Masaüstünde kurup sonra dizüstünde deneyeceğim. Umarım bir kereye mahsus değildir.

Lisans konusunda en doğru bilgiyi 444 0 375 nolu müşteri hizmetleri numarasını arayarak öğrenebilirsin.
Intel Pentium Dual Cpu 1.60 Ghz./ 2GB Ram/ Windows Vista Home Premium SP2/ avast! Internet Security 2014.9.0.2021 / Comodo Firewall with Defense+ / Google Chrome sürüm 26.0.1410.64, Adblock v2.5.61 / SUPERAntiSpyware Free Edition / CCleaner

Çevrimdışı antipc

• Gümüş Üye
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2009, 19:56:25 »
Çok teşekkür ederim, mesajı değiştirmiştim. Kullanma kılavuzunda yazıyormuş ayrıntılı bilgi...

Çevrimdışı antipc

• Gümüş Üye
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2009, 23:09:38 »
Çok beğendim bu TTnet Aile koruma şifresini. Tam istediğim gibi filtrelemeler var. İnsanın elinde olanı görmemesi kadar garip bir şey var mı?!! Forumda görene kadar TTnet'e bakmak hiç aklıma gelmedi, Google'da başka korumalar aradım hep.

Teşekkürler...

Çevrimdışı clairvoyant

• Everything For Future
  • Altın Üye
  • Saygınlık Puanı: 364
  • Programmer
    • eshGrup Yazılım ve Web Hizmetleri
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2010, 23:04:01 »
Çok beğendim bu TTnet Aile koruma şifresini. Tam istediğim gibi filtrelemeler var. İnsanın elinde olanı görmemesi kadar garip bir şey var mı?!! Forumda görene kadar TTnet'e bakmak hiç aklıma gelmedi, Google'da başka korumalar aradım hep.

Teşekkürler...

Yararlı olabiliyorsak ne mutlu. Aslında bu tür programların sadece çocuklar için kullanılmasını tavsiye ediyorum. Internet özgürlüktür, yasaklama ve kısıtlama olmamalı, istediğin an istediğin bilgiye ulaşmalısın bence bu engellemeler çok anlamsız. Tekrar söylüyorum çocuklar için kullanılmalı sadece, reşit insanlar doğruyu yanlışı ayırt edebilir kısıtlama konulmamalı  :(
The new web Technology and other SoFtware, ZenTech Corporation Systems Ltd.

Avira Antivirus - Avira Anti-Spyware - Avira Firewall

Çevrimdışı antipc

• Gümüş Üye
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2010, 15:14:58 »
Kesinlikle katılıyorum @clairvoyant. Zaten o amaçlı kurmuştum korumayı. Ev bilgisayarına kurdum, kişisel bilgisayarımda yok. Onu da kotayı normal tutmak için kurdum aslında. Bazı forum sitelerinde oldukça fazla resim, video (dizi, çizgi film vb.) vardı. Senden küçüklere bunları anlatmak zor oluyor. Mecbur koruma getiriyorsun. Aile korumasından sonra normal ücret ödüyoruz :)

Çevrimdışı Link

• Bilgisayar Teknisyeni
  • Administrator
  • www.pckoruma.tk
« Yanıtla #9 : 21 Ağustos 2014, 03:59:49 »
TTNET web sitesinden, ADSL kullanıcı adı ve şifrenizi girerek TTNET Aile Koruma Şifresi'ni ücretsiz indirebilirsiniz.